تبلیغات
هرچی بد بدبخوای دارم

هرچی بد بدبخوای دارم
هر چی دلت میخواد نیست
هنگامی كه زنگ منزل، طاهره به صدا درآمد او نمی‌دانست كه چهار لیتر اسید سولفوریك در انتظارش برای انتقام‌جویی است.
به گزارش گروه خواندنی های مشرق به نقل از ایسنا، طاهره زن جوان 26 ساله همدانی در آغازین ساعات روز 15 اردیبهشت ماه سال گذشته با شنیدن صدای زنگ حیاط منزلش به همراه دختر 3 ساله‌اش به سمت حیاط می‌رود.

طاهره پس از بازكردن در حیاط با زن ناشناس و بلندقامتی روبرو می‌شود كه دستكشی بر دست و سطل‌آبی رنگی به همراه داشت و این زن با بیان اینكه شیره انگور از طرف مادرشوهرش برای او آورده است از طاهره می‌خواهد كه برای آوردن ظرف بزرگتر به خانه‌اش برود.

 
هنگامی كه طاهره برای برداشتن ظرف بزرگتر به داخل خانه‌اش رفت، «مونا» این زن‌ناشناس از فرصت استفاده كرده و به طور ناگهانی وارد خانه شد به گونه‌ای كه هنگامی كه طاهره از آشپزخانه خارج می‌شود زن ناشناس در فرصتی مناسب با آچاری كه به همراه داشت، ضربات متعددی به سر طاهره می‌كوبد.

پس از آن‌كه طاهره بی حال بروی دو زانوی خود قرار می‌گیرد، مونا، چهارلیتر اسیدسولفوریك را كه در سطل آبی رنگ به همراه داشت را بر روی بدن طاهره می‌ریزد و این درحالیست كه كودك طاهره كه پشت مادر پناه گرفته بود نیز از این جنایت مصون نماند و قسمتی از صورت و بدنش در اسید می‌سوزد.

رحیم فریبا وكیل طاهره درباره این پرونده به خبرنگار حوادث ایسنا، گفت: با بستری شدن طاهره در بیمارستان بعثت همدان، ماموران پلیس نیز شناسایی زن ناشناس را در دستور كار خود قرار دادند و پس از ساعتی از آغاز تحقیقات زنی جوان و بلندقامت در حالی دستانش بر اثر سوختگی ناشی از اسید دچار تورم و سوزش شدید شده بود به بیمارستان بعثت مراجعه كه با توجه به اطلاعات به دست آمده ماموران به این زن مشكوك می‌شوند.

وی افزود: ماموران در بررسی اولیه در حالی كه تلاش داشتند رابطه‌ای میان دست‌های زن مراجعه كننده به بیمارستان و حادثه طاهره بیابند متوجه اظهارات ضد و نقیص جعفر (همسر طاهره) شده و در بررسی‌های بیشتر كه از این دو (جعفر و زن مراجعه‌كننده) داشتند، زن جوان را به عنوان عامل اسیدپاشی به طاهره دستگیر كردند.

وكیل طاهره با بیان اینكه «مونا» در اعترافاتش اسیدپاشی به طاهره را قبول كرده است گفت: وی اعتراف كرده كه با همسر طاهره (جعفر) رابطه داشته و برای انتقام‌جویی از طاهره اقدام به اسیدپاشی كرده است.

به گفته فریبا، در حال حاضر مونا با پس گرفتن انگیزه انتقام‌جویی ادعای جدیدی مطرح و مدعی شده است كه جعفر از ارتباط پنهانیشان فیلم و عكس تهیه كرده است و او را تهدید به اسیدپاشی كرده است.

فریبا با بیان اینكه چشم‌ها، گوش‌ها، كف سر، گردن، سینه و قسمتی از پاهای طاهره در اسید ذوب شده است، گفت:‌ براساس نامه پزشكی قانونی بینایی هر دو چشم طاهره تخریب شد و پلك‌ها و ابروهای وی نیز در اسید ذوب شده است و در نامه پزشكی قانونی فساد دائمی بینی طاهره نیز تائید شده است.

وكیل تسخیری طاهره افزود: علاوه بر از بین رفتن لب‌ها، این زن 26 ساله حدود 40 درصد از دندان‌های وی نیز نابود شد و درصدی از موهای وی نیز در اثر شدت سوختگی ناشی از اسید قادر به رویش مجدد نیست.

به گفته وی، 60 درصد از شنوایی گوش‌های وی نیز از بین رفته است و بدن وی در ناحیه سینه 40 درصد گوشت اضافی آورده است.

فریبا افزود: بنا بر تشخیص پزشكان، پزشكی قانونی «پانیذ» دختر طاهره هر دو به اضطراب پس از حادثه مبتلا شده‌اند كه این مساله سبب شده است مادر و دختر هیچ‌گاه صحنه حادثه را از یاد نبرند.

وی با اشاره به برگزاری اولین جلسه دادگاه این پرونده اسیدپاشی گفت: مونا در جلسه دادگاه مدعی شد كه جعفر وی را به ماده‌مخدر شیشه معتاد كرده و در هنگام اسیدپاشی به دلیل استعمال موادمخدر شیشه در حالت طبیعی نبوده است اما تاكنون ادعای این فرد در مورد مصرف موادمخدر در زمان ارتكاب جرم ثابت نشده است.

وی با اشاره به وضعیت «مونا» و «جعفر» گفت: در حال حاضر هر دو در بازداشت به سر می‌برند اما چندی پیش به دلیل آن كه بازپرس دخالت مستقیم و موثر جعفر در اسیدپاشی را رد كرد، قرار منع تعقیب وی را صادر شده است.

فریبا در مورد وضعیت كنونی طاهره نیز گفت: طاهره به دلیل شدت سوختگی از روبنده استفاده می‌كند و فرزندش نزد خانواده جعفر سكنی دارد.

به گفته وی از آنجایی كه اسیدپاشی عمدی، پوشش بیمه‌ای ندارد، طاهره برای ادامه راه درمان خود با مشكلات مالی مواجهه است.

به دلیل شدت سوختگی چشم چپ طاهره كاملا تخریب شده است

همچنین دكتر محمد طاهررجبی، پزشكی كه از یك ماه پیش كار درمان طاهره را آغاز كرده است، در گفت‌وگو با ایسنا درباره پرونده پزشكی وی گفت: به دلیل شدت سوختگی چشم چپ طاهره كاملا تخریب شده است و در حال حاضر چشم راست این فرد نیز درحد تشخیص نور درمان شود اما به هر حال آن انتظاری كه طاهره از درمانش دارد با واقعیت موجود تفاوت دارد.

این متخصص چشم و فوق تخصص جراحی زیبایی افزود: می‌توان بر روی اطراف چشم و گونه طاهره عمل زیبایی و پوست انجام داد اما به دلیل شدت سوختگی پوستی در بدن طاهره باقی نمانده است كه بتوان از آن برای درمان استفاده كرد.

وی افزود: بینی این زن 26 ساله كاملا تخریب شده است به گونه‌ای كه تنها استخوانی باقی مانده است و در ناحیه سینه و گلو نیز باید بر روی طاهره عمل جراحی صورت گیرد.

رجبی افزود: در یك ماهه گذشته سه عمل پیوند پلك پایین، رفع چسبندگی داخلی پلك و پلك بالایی چشم راست بر روی این زن انجام شده است، گفت: خوشبختانه عمل‌ها موفقیت‌آمیز بوده است.

وی با بیان اینكه اسید باعث تخریب درونی چشم و قرنیه می‌شود ‌گفت: یكی از مشكلات پیش روی درمان طاهره آب سیاه موجود در چشم اوست چرا كه آب‌سیاه در بلندمدت موجب تخریب عصب بینایی چشم می‌شود.
طبقه بندی: در یک ارتباط پنهانی ببینید 4 لیتر اسید با صورت طاهره جه کرد،
[ سه شنبه 4 مرداد 1390 ] [ 07:08 ق.ظ ] [ ابراهیم میرزایی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آقا و خانوم قدم رنجه فرمودید وبلاگ مارو منور کردید
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فال عشق

فال امروز


جاوا اسكریپت

كد ماوس

..

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا

پیج رنک گوگل

پیج رنک